Wsparcie związane było tez z nabyciem kolejnych nieruchomości w Warszawie w ramach projektu "Towarowa" od przedsiębiorstwa naftowego działki o powierzchni 0,6 ha przy ul. Towarowej. Jednocześnie zakup tej nieruchomości jest dla Griffin Real Estate ostatnim elementem realizowanego przez inwestora projektu "Towarowa" i pozwala funduszom zarządzanym przez Griffin Real Estate kontrolować połączony w całość teren, o łącznej powierzchni ok. 6,2 ha w ścisłym centrum Warszawy.

Zespołem BWW Law & Tax kierował adwokat, wspólnik Marek Wojnar, którego wspierali radca prawny Katarzyna Marzec oraz prawnik Michał Sołtyszewski.

Marek Wojnar

 

"Od kilku lat doradzamy Grupie Griffin w zakresie nabywania i zbywania nieruchomości. Prowadzimy również badania prawne (due diligence) nieruchomości oraz doradzamy spółce w kontaktach z organami administracji publicznej. Cieszymy się, że możemy brać udział w dynamicznym rozwoju grupy w Polsce. Ostatnie działania dowodzą, że Griffin jest wiodącym inwestorem na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Mamy nadzieję, że będziemy mogli uczestniczyć w kolejnych interesujących projektach nieruchomościowych Grupy Griffin” – powiedział Marek Wojnar