Wykreowany w Stanach Zjednocznych zwyczaj, że tego właśnie dnia są wyjątkowo atrakcyjne wyprzedaże i wyjątkowo duże oniżki cen, rozszerza się na cały świat, w tym także na Polskę. Od lat Black Friday organizowany był przede wszystkim w centrach handlowych oraz sklepach sprzedajacych sprzęt elektroniczny i gospodarstwa domowego. A akcja ma coraz szerszy zasięg i dotarła już nawet do rynku księgarskiego. 

Obsługująca wydawnictwo Wolters Kluwer Polska księgarnia internetowa Profinfo oferuje w tym dniu po obniżonych cenach wiele nowości wydawniczych oraz pozycje będące cały czas w jej ofercie. 

Taniej można tego dnia kupić np. nowe wydanie komentarza do Kodeksu postępowania karnego, Kodeks spółek handlowych, Ilustrowane prawo autorskie Ryszarda Markiewicza, Meritum - prawo pracy, Meritum - podatki, podręcznik Stowarzyszenia i fundacje, Kodeks pracy - wynagrodzenia i urlopy, Czynności procesowe zawodowego pełnomocnika w sprawach cywilnych, Postępowanie odwoławcze w sprawch karnych Dariusza Świeckiego, Metodykę sporzadzania pism procesowych, Ochronę danych osobowych - przewodnik po nowej ustawie. 

Wiecej o specjalnej ofercie>>