Uroczystość wręczenia dyplomu odbyła się 11 listopada 2011 roku w Dublinie podczas konferencji organizowanej przez CIArb Young Members Group, z udziałem Prezesa CIArb, Profesora Douga Jones'a.
FCIArb to trzeci i najwyższy stopień członkowstwa w tej organizacji po Associate grade (ACIArb) oraz Membership grade (MCIArb). Otrzymują go doświadczeni arbitrzy, wykazujący się znacznym dorobkiem arbitrażowym oraz odpowiednimi kwalifikacjami weryfikowanymi przez CIArb w toku wymagającego procesu aplikacyjnego.
Chartered Institute of Arbitrators (CIArb) - to międzynarodowa organizacja non-profit, działająca poprzez lokalne odziały na całym świecie, które zrzeszają około 12 tysięcy członków - arbitrów i mediatorów. Jej głównym celem jest popularyzacja i rozwój wszystkich prywatnych form rozwiązywania sporów, m.in. arbitrażu i mediacji. Zajmuje się ona edukacją, szkoleniami oraz poprzez organizację spotkań i konferencji służy wymianie poglądów pomiędzy środowiskami arbitrażowymi na świecie.



![Kodeks postępowania administracyjnego. Komentarz [PRZEDSPRZEDAŻ]](/gfx/prawopl/_thumbs/produkty_foto/83196/978-83-8390-833-5_,mn6D62SdolTgn7bKqdfXjIVm.jpg)


![Kodeks karny. Komentarz [PRZEDSPRZEDAŻ]](/gfx/prawopl/_thumbs/produkty_foto/83259/978-83-8438-079-6_,mn6D62SdolTgn7bKqdfXjIVm.jpg)

![AI dla prawników. Sztuczna inteligencja w praktyce zawodów prawniczych [PRZEDSPRZEDAŻ]](/gfx/prawopl/_thumbs/produkty_foto/83262/978-83-8438-070-3_,mn6D62SdolTgn7bKqdfXjIVm.jpg)
