Kancelaria Tokarczuk, Jędrzejczyk i Wspólnicy Gide Loyrette Nouel zorganizowała prestiżowy bankiet z okazji otwarcia nowego biura w budynku Metropolitan, na Pl. Piłsudzkiego w Warszawie. Goście mieli okazję zwiedzić biuro kancelarii i zobaczyć jak prawnicy realizują zlecenia dla Klientów. Głos zabrali goście specjalni: Pierre Menat, ambasador Francji w Polsce i Gerard Tavernier, partner w paryskim biurze kancelarii Gide Loyrette Nouel. Robert Jędrzejczyk oraz Dariusz Tokarczuk, partnerzy w Kancelarii Tokarczuk, Jędrzejczyk i Wspólnicy Gide Loyrette Nouel podziękowali Klientom i współpracownikom za dotychczasową udaną współpracę i przedstawili plan dalszego, dynamicznego rozwoju firmy.

Kancelaria Tokarczuk, Jędrzejczyk i Wspólnicy Gide Loyrette Nouel, jedna z największych firm prawniczych w Polsce, przeniosła się do nowego biura. Firma wynajęła 2200 m2 powierzchni biurowej w prestiżowym budynku Metropolitan przy Pl. Piłsudskiego. W kancelarii trwa rozbudowywanie kluczowych departamentów. Tylko przez ostatnie kilka miesięcy kancelaria powołała dwóch partnerów i zatrudniła 15 nowych prawników.

- Tylko duże firmy prawnicze, w których wyspecjalizowane są całe departamenty są zdolne obsługiwać kompleksowo duże transakcje. Powoduje to duży ruch na prawniczym rynku pracy, gdzie rośnie popyt na doświadczonych specjalistów. Dynamika przejmowania prawników ma duży wpływ na budowanie przez kancelarie silnych pozycji w kluczowych specjalizacjach – mówi Robert Jędrzejczyk, partner w kancelarii Tokarczuk, Jędrzejczyk i Wspólnicy GLN.

(Źródło: KW/GLN)