Wydawnictwo Wolters Kluwer już po raz piąty zaprasza wszystkie osoby fizyczne, które zawodowo są związane z dziedziną rachunkowości i podatków, księgowych, księgowych małych i dużych firm oraz biur rachunkowych do walki o prestiżowy tytuł LIDERA KSIĘGOWOŚCI 2016. Konkurs daje możliwość nie tylko sprawdzenia swojej wiedzy, ale także rozwoju umiejętności oraz wyróżnienia swojej osoby i działalności na tle konkurencji.

Obecną jubileuszową edycję konkursu patronatem objęli:

- Krajowa Izba Doradców Podatkowych

- Krajowa Izba Biegłych Rewidentów

- Stowarzyszenie Księgowych w Polsce

- Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej

- Rada Podatkowa Konfederacji Lewiatan

- Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

- Kancelaria PLUS Consulting Sp. z o.o.

Patronat medialny sprawują czasopisma Przegląd PodatkowyControlling i Zarządzanie, Finanse i Controlling oraz Controlling i Rachunkowość Zarządcza.

Zarejestrować swój udział w konkursie można do 31 stycznia 2016 r. W tym celu należy rozwiązać liczący 50 pytań test sprawdzający wiedzę teoretyczną z zakresu rachunkowości, podatków oraz prawa pracy.

Do drugiego etapu zostanie zakwalifikowanych 100 uczestników, którzy zdobędą największą liczbę punktów. W czasie jego trwania uczestnicy będą musieli rozwiązać zadanie sytuacyjne.

Wyłącznie 10 najlepszych graczy dotrzeć do ostatniego – trzeciego etapu. Finaliści konkursu spotkają się na indywidualnych rozmowach z jury konkursu, które wyłoni zwycięzcę. Rozmowy z jury odbędą się przed uroczystą Galą Finałową w kwietniu 2016 r.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody! Do wygrania są m.in.: Studia MBA Finanse o wartości 30.000 zł, iPady, vouchery do SPA, walizki podróżne Wittchena, ekspres do kawy Tchibo, nawigacja samochodowa, wysokiej klasy laptop, bon podarunkowy o wartości 1000 zł do sklepu jubilerskiego APART, roczna elektroniczna prenumerata magazynu Controlling i Rachunkowość Zarządcza wraz z możliwością publikacji materiału o tematyce księgowej na jego łamach oraz ufundowane przez Wydawnictwo Wolters Kluwer: roczne dostępy do produktów elektronicznych, prenumerata Przeglądu Podatkowego i zestawy książek podatkowo-rachunkowych.

Wszystkie szczegóły organizacyjne oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie www: http://liderksiegowosci.pl/