Na stanowisku informacyjnym Izby Skarbowej w Krakowie ciągły dyżur będzie pełniło kilkoro ekspertów. Pomogą wypełnić zeznanie podatkowe, wyjaśnią zasady stosowania ulg podatkowych i odliczeń. Pomogą także wprowadzić PIT-a do komputera i sprawnie wysłać go przez internet do właściwego urzędu skarbowego.

   PIT 2012 - ulgi i odliczenia >>>

Wystarczy zabrać rozliczenia PIT-11 jakie otrzymaliśmy od naszych pracodawców, ewentualnie inne dokumenty świadczące o uzyskanych przez nas w 2012 roku dochodach. Jeśli chcemy korzystać z ulg to warto zabrać też potwierdzenie dokonania wydatków, które chcemy odliczyć. Bardzo ważne jest by mieć przy sobie zeszłorocznego PIT-a (z dochodami za 2011 rok) – będzie on bowiem potrzebny dla celów identyfikacji tożsamości w systemie komputerowym Ministerstwa Finansów.

Z naszą pomocą bardzo szybko wypełnicie Państwo swoje e-zeznanie podatkowe – zachęca Konrad Zawada, rzecznik prasowy Izby Skarbowej w Krakowie – od razu na miejscu wyślemy je przez internet do urzędu. Otrzymacie Państwo także urzędowe potwierdzenie złożenia PIT-a – dodaje.

„Szybki PIT" zaprasza do „Galerii Krakowskiej", ul. Pawia 5, w dniach 17-19 kwietnia br. (od środy do piątku) w godzinach od 12 do 18. Stanowisko Izby Skarbowej w Krakowie znajduje się na poziomie -1 naprzeciw Empiku, wejście od Placu Dworcowego.

PIT. Komentarz >>> zobacz jedyny w Polsce komentarz z bezpłatnym szkoleniem on-line wraz z możliwością zadawania pytań autorowi