Ale od początku…


Konkurs rozpoczęliśmy 1 listopada i przez kolejne trzy miesiące ponad 500 uczestników rozwiązało jeden z trzech testów, obejmujących wiedzę teoretyczną z zakresu księgowości, rachunkowości i prawa pracy.
Kolejnym etapem, jaki musieli pokonać Uczestnicy, była wirtualna gra strategiczna. Przystąpić do niej mogło jedynie 100 osób, które otrzymały najlepszy wynik z testu. Gra weryfikowała wiedzę praktyczną i polegała na przygotowaniu sprawozdania finansowego firmy LIDER.
10 uczestników, którzy uzyskali najlepszy wynik, otrzymało miano Finalisty Konkursu i mogło wziąć udział w ostatecznym starciu o tytuł Lidera Księgowości.Finał Konkursu odbył się na kilka godzin przed uroczystą Galą Finałową. Polegał on na indywidualnej rozmowie z Jury. Finaliści musieli odpowiedzieć na dwa pytania: jedno dotyczące ogólnej wiedzy z zakresu księgowości oraz drugie przedstawiające realne sytuacje problemowe, jakie każdy księgowy może spotkać na swojej drodze zawodowej.
Cały Konkurs, a w szczególności Finał, zakończyliśmy Uroczystą Gałą, na której poznaliśmy tegorocznego Lidera Księgowości 2013.
Tytuł Lidera Księgowości 2013 wraz z Nagrodą Główną - HYUNDAI Genesis Coupe oraz laptopem ufundowanym przez firmę InseERT otrzymała Pani Renata Stelmach.


Drugie miejsce wywalczyła Pani Katarzynie Stręk, która otrzymała następujące nagrody: dostęp do publikacji Vademecum Głównego Księgowego oraz publikacji Lex Navigator Procedury Podatkowe, tablet, a także zestaw programów ufundowanych przez firmę InsERT.


Trzecie miejsce powędrowało do Pani Anny Szwarcbach, która otrzymała smartphone, zestaw książek – PIT, VAT, roczną prenumeratę Przeglądu Podatkowego oraz bon na szkolenia z zakresu podatkowo-księgowego Wolters Kluwer Polska.


Już w listopadzie 2013 r. ruszamy z kolejną edycją Konkursu Lider Księgowości, w której Ty też możesz wygrać!!


 

Więc informacji o konkursie: http://liderksiegowosci.pl/s_konkurs