Autorki książki, Rita McGee i Ann Rennie - ekspertki z wieloletnim doświadczeniem w zakresie rozwoju strategii w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, wskazują na elementy, jakie są potrzebne, aby budować zaangażowanie pracowników. Wyjaśniają, jaką rolę pełnią specjaliści i konsultanci HR w tym procesie oraz kogo warto w niego włączyć, aby był jeszcze bardziej skuteczny.

Podręcznik dostarcza 58 nowoczesnych narzędzi służących budowaniu i zwiększaniu zaangażowania pracowników, które przeprowadzą konsultantów i specjalistów HR przez etap badania potrzeb organizacji, projektowanie wdrożenia, aż po jego implementację.

Czytaj: Osiem czynników zwiększających zaangażowanie pracowników

Narzędzia wchodzące w skład książki dotyczą m.in. badania zaangażowania pracowników, wpływu menedżerów na zaangażowanie pracowników, a także obszarów nagradzania podczas budowania zaangażowania oraz rekrutacji nastawionej na zaangażowanie. 

Dowiedz się więcej z książki
Budowanie zaangażowania pracowników. Zestaw narzędzi
  • rzetelna i aktualna wiedza
  • darmowa wysyłka od 50 zł

 

Uwaga! Publikacja umożliwia dostęp do zestawu dodatkowych materiałów w wersji elektronicznej, które można dostosowywać do wewnętrznych potrzeb poszczególnych organizacji.