Eksperci przekonywali, że - aby zoptymalizować wiele procesów HRM - warto łączyć obszary HR i IT. Podczas konferencji przedstawiono szereg rozwiązań  dotyczących takich procesów jak: zarządzanie talentami, zarządzanie wiedzą, zarządzanie kompetencjami językowymi czy ocena pracownicza.

W drugiej części dnia uczestnicy mogli wybierać najbardziej interesujące ich zagadnienia w ramach trzech ścieżek tematycznych: Zarządzanie i rekrutacja, E-learning i szkolenia oraz Innowacje, rozwój i social media. Zarówno uczestnicy, jak i obecni na konferencji eksperci udowodnili, że związek HR i technologii nie jest chwilowym trendem, a długofalową relacją, którą warto umacniać. Ścieżki tematyczne dostarczyły uczestnikom informacji na temat grywalizacji, rekrutacji nowej generacji opartej na wartościach oraz dostępnych na rynku kompleksowych systemów HR.

Zwieńczeniem dnia była uroczysta gala, podczas której zostali wyłonienie laureaci organizowanych przez Wolters Kluwer konkursów na TOP HR MANAGERA i TOP MANAGERA KADR.

Już dziś zapraszamy na kolejną edycję konferencji HR TECH Summit oraz zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursów na Top HR Managera i Top Managera Kadr.