Od zeszłego roku coraz częściej mówi się o przejściu z rynku pracodawcy do rynku pracownika, który charakteryzuje się silną walką o talenty i dominującą pozycją kandydatów w procesie rekrutacji. Organizacje, aby przyciągnąć pracowników o największym potencjale, oferują wiele świadczeń dodatkowych - systemy kafeteryjne, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, szkolenia, coaching oraz inne programy motywacyjne, gratyfikujące osiąganie wysokich wyników i podnoszące zaangażowanie pracowników.

Dzięki publikacji "Zatrudniaj mistrzów. Sekrety poszukiwania i selekcjonowania wybitnych pracowników" reprezentanci działów HR oraz menedżerowie będę w stanie skuteczniej oceniać, którego kandydata powinni zatrudnić, dowiedzą się, jak zachęcać pracowników do pozostania na dłużej w danej organizacji, a także co zrobić, by pracownicy motywowali siebie nawzajem do działania i wysokiej produktywności.

Dowiedz się więcej z książki
Zatrudniaj mistrzów. Sekrety poszukiwania i selekcjonowania wybitnych pracowników
  • rzetelna i aktualna wiedza
  • darmowa wysyłka od 50 zł

 

Książka jest dedykowana przede wszystkim pracodawcom poszukującym na rynku najlepszych talentów, może się jednak okazać również przydatna dla osób poszukujących pracy, ucząc ich, jak wyróżnić się wśród konkurentów aplikujących na to samo stanowisko.

Autorem publikacji jest David Snyder - ekspert w dziedzinie konsultingu i doradztwa personalnego specjalizujący się w budowaniu zespołów, sposobach oceny pracowników oraz ich selekcji w wielu różnych branżach.