Dzięki porozumieniu profesjonalna informacja prawna przekazywana przez Wolters Kluwer wzbogaci się o treści tworzone przez ekspertów z praktycznym doświadczeniem, na co dzień pracujących w renomowanej kancelarii Wierzbowski Eversheds. Wykorzystanie artykułów publikowanych na branżowych blogach redagowanych przez zespół Kancelarii pozwoli odbiorcom serwisów Wolters Kluwer poznać opinie i komentarze do przepisów,  orzeczeń, zmian w prawie, czy procedur, wyrażane przez prawników codziennie stykających się w swojej praktyce z konkretnymi, często skomplikowanymi sprawami. Współpracą między wydawnictwem a kancelarią objęte zostały blogi, prowadzone przez prawników kancelarii Wierzbowski Eversheds, skupiające się na różnorodnych gałęziach prawa. 

- Blog kodeksWpracy prowadzą prawnicy komentujący obowiązujące przepisy prawa pracy, orzecznictwo oraz interpretacje wydane przez Państwową Inspekcję Pracy i Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

- Polsko-angielski blog EuroZamówienia to przede wszystkim omówienia wyroków TSUE i ich wpływ na wykładnię prawa zamówień publicznych w Polsce, a także komentarze polskiego orzecznictwa i ustawodawstwa.

IPwSieci to serwis poświęcony nowym technologiom, prawu własności intelektualnej i jego zastosowaniu w sieci, a także kwestiom związanym z e-commerce i prawami konsumentów.

- W serwisie PrzepisNaEnergetyke autorzy przybliżają prawną stronę elektroenergetyki, gazownictwa, ciepłownictwa i sektora wydobywczego, a także  komentują działania URE, UOKiK i największych graczy rynkowych oraz orzeczenia krajowe i europejskie dotyczące sektora.

- Blog PrawoMówni poświęcony jest zagadnieniom ochrony danych osobowych i dostępu do informacji, telekomunikacji i szeroko rozumianemu prawu administracyjnemu. Na łamach serwisu omawiane jest orzecznictwo polskie i europejskie oraz działania takich organów jak GIODO, UKE czy ULC.

 

Kancelaria prawna Wierzbowski Eversheds istnieje od 1998 r. Od marca 2005 r. jest członkiem Eversheds, jednej z największych sieci firm prawniczych na świecie. Kancelaria jest regularnie rekomendowana przez informatory prawne, m.in. Chambers Europe Legal Directory i Legal 500 EMEA. Zajmuje także wysokie miejsca w krajowych rankingach kancelarii prawnych, organizowanych przez redakcje Rzeczpospolitej i Dziennika Gazety Prawnej. W 2012 r. kancelaria Wierzbowski Eversheds zdobyła tytuł Innowacyjnej Kancelarii w konkursie organizowanym przez Krajową Radę Radców Prawnych. www.eversheds.pl