Wydarzenie weszło już na stałe do kalendarza spotkań kadry managerskiej i osób pracujących nad ciągłą poprawą wyników przedsiębiorstw. Co ciekawe konferencja od samego początku jest wydarzeniem darmowym i otwartym, pierwszym takim precedensem w Polsce. Organizatorom udało się w ten sposób pokazać że można w naszym kraju organizować dobre merytorycznie i organizacyjnie konferencje dla profesjonalistów które nie muszą kosztować kilka tysięcy złotych, wydarzenie ma już swoich naśladowców których z roku na rok jest coraz więcej.
Podczas tegorocznej konferencji będzie można zobaczyć wystąpienia takich firm produkcyjnych jak m.in. Volkswagen, Volvo, Philips, czy Siemens. Nie zabraknie również branży usługowej którą reprezentować będą m.in. Poczta Polska, Bank BGŻ czy Sodexo. Udowodnimy, też że miejsce na szczupłe zarządzanie jest nie tylko na produkcji ale w sprzedaży i marketingu również. W programie znajdzie się miejsce na poznawanie ciekawych idei i pomysłów dotyczących doskonalenia a przede wszystkim czas na integrację środowiska i nawiązanie kontaktów które jak wiemy z poprzednich lat owocują dalszą wymianą wiedzy i doświadczeń a przede wszystkim przekładają się na bardzo wymierne zyski.
Uczestnicy z ponad 450 firm w ciągu trzech dni konferencji będą mogli wysłuchać ponad 30 wystąpień i wziąć udział w czterech warsztatach. Jedne z warsztatów poprowadzi Pan Aoki Mikicharu – guru Systemu Produkcyjnego Toyoty w Japonii, Chinach i Korei, który specjalnie na to wydarzenia przylatuje do Polski.
Konferencja odbywa się w doskonałych dla niej warunkach Centrum Wykładowego Politechniki Poznańskiej. Cała organizacja konferencji oparta jest o pracę wolontariuszy i pasjonatów metodyki Lean. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Poznania. Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie konferencji:

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wymagana jest jednak rejestracja ponieważ przewidziana liczba miejsc jest ograniczona.

 

Więcej informacji o konferencji (.pdf)