1. Meritum Prawo Pracy 2016.
Autor: Kazimierz Jaśkowski (red. naukowy).
Rok wydania: 2015.
W jednej zwartej publikacji Czytelnik znajdzie kompleksowe informacje na temat indywidualnego i zbiorowego prawa pracy poczynając od momentu przyjęcia pracownika do pracy na ustaniu stosunku pracy kończąc. 

Fragment publikacji (.pdf)
 

2. Kodeks pracy. Wynagrodzenia, urlopy i czas pracy. Promocja zatrudnienia i instytucje rynku pracy. Ochrona zatrudnienia i świadectwa pracy. Organizacja pracodawców, związki zawodowe i spory zbiorowe.
Rok wydania: 2016.
23. wydanie zbioru przepisów z prawa pracy. 

Fragment publikacji (.pdf)
 

3. Kodeks pracy. Komentarz.
Autor: Krzysztof Wojciech Baran (red. naukowy).
Rok wydania: 2015.
Komentarz przedstawia w sposób szczegółowy, a zarazem syntetyczny, wszystkie instytucje prawa pracy zawarte w kodeksie pracy. 

Fragment publikacji (.pdf)

 

Dowiedz się więcej o tej książce
Kodeks pracy. Komentarz
  • rzetelna i aktualna wiedza
  • darmowa wysyłka od 50 zł4. Terminowe umowy o pracę po zmianach.
Autorzy: Joanna Kaleta, Agata Kamińska, Monika Latos-Miłkowska, Jarosław Masłowski, Michalina Sobczak, Magdalena Stojek-Siwińska, Barbara Tomaszewska, Paulina Zawadzka-Filipczyk.
Rok wydania: 2015.
Wyjątkowo praktyczny poradnik przygotowany z myślą o kadrowych i pracownikach HR. Tematyka książki została starannie dobrana z uwagi na jej aktualność i użyteczność w codziennej pracy. 

Fragment publikacji (.pdf)
 

5. Uprawnienia rodzicielskie po nowelizacji kodeksu pracy.
Autorzy: Joanna Kaleta, Agata Kamińska, Magdalena Kostrzewa, Monika Latos-Miłkowska, Małgorzata Skibińska, Michalina Sobczak, Barbara Tomaszewska, Paulina Zawadzka-Filipczyk.
Rok wydania: 2015.
W poradniku w sposób przystępny i kompleksowy omówione zostały wszystkie przedmiotowe zmiany, w tym związane z systemem funkcjonowania urlopów rodzicielskich, a mianowicie rezygnację z likwidacja dodatkowego urlopu macierzyńskiego i włączenie go do wymiaru urlopu rodzicielskiego. 

Fragment publikacji (.pdf)