To dla nas ogromne wyróżnienie, bo Instytut Wzornictwa Przemysłowego, od czasu założenia go w 1950 roku przez słynną profesor Wandę Telakowską, niezmiennie zrzesza najlepszych ekspertów – m.in. od grafiki, designu czy architektury. Obserwują oni rynek i rekomendują wyróżniające się produkty i usługi dostępne w Polsce do konkursu Dobry Wzór. Laureatów konkursu wyłania multidyscyplinarne jury – m.in. specjaliści od projektowania, profesorowie Akademii Sztuk Pięknych, Minister Przedsiębiorczości Jadwiga Emilewicz czy prezes Urzędu Patentowego.

 

Konkurs jest jednym z największych i najstarszych w Polsce – istnieje już ponad 25 lat. Poza wyłonieniem laureatów, przyznawane są także nagrody specjalne. Minister Przedsiębiorczości i Innowacji przyznaje nagrodę – Wzór Roku, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Wzór Roku dla Kultury, natomiast Agencja Rozwoju Przemysłu wyłania Produkt Roku, czyli najbardziej innowacyjny polski produkt.

 

Rekomendacja w tym konkursie to dla nas zaszczyt!  Tym bardziej, że serwis działa niespełna 10 miesięcy. Został zaprojektowany i stworzony przez zespół Prawo.pl, wsparty przez Kolegów z innych działów Wolters Kluwer – nie pomagały nam żadne profesjonalne studia graficzne czy projektowe. Staraliśmy się stworzyć portal rozpoznawalny, przejrzysty i przyjazny Czytelnikom, a przede wszystkim – dostarczający im aktualnych i rzetelnych informacji prawnych – bezpłatnie i bez jakichkolwiek ograniczeń.

 

Bardzo dziękujemy za tę nominację! A naszym Czytelnikom – do usług!

Zespół Prawo.pl