Wartość dwóch kontraktów wynosi blisko 0,5 mln złotych.

Współpraca ABC Direct Contact z Pocztą Polską oznacza doręczanie tysięcy paczek miesięcznie w systemie jednozmianowym do godziny 19:00. Łącznie w ramach dwóch kontraktów prywatny operator dostarczy blisko 110 tys. przesyłek na terenie Tarnowskich Gór i w Strzelcach Opolskich. Odpowiednio będzie to 81 600 oraz 27 600 paczek.

ABC Direct Contact dysponuje własnym zapleczem technicznym i logistycznym oraz rozbudowaną siecią wyspecjalizowanych kurierów. - Mamy możliwość realizacji dużych kontraktów i dystrybucji paczek na masową skalę – mówi Konrad Ciejka, prezes firmy. - Na rynku wyróżnia nas wysoka terminowość doręczeń oraz doświadczenie w branży. Stale koncentrujemy się też na podnoszeniu standardów obsługi oraz optymalizacji kosztów, co skutkuje kolejnymi kontaktami.

Umowy pomiędzy ABC Direct Contact a Pocztą Polską wygasają odpowiednio w lutym (Tarnowskie Góry) i kwietniu (Strzelce Opolskie) 2015 roku. W tym roku to kolejne dwa kontakty podpisane pomiędzy ABC Direct Polska oraz Pocztą Polską. W lutym br. prywatny operator został wyłącznym dystrybutorem paczek w 70% rejonów doręczeń w Krakowie.