Obok korzyści jakie daje oferta Karty Turysty to również wspaniała pamiątka dla każdego uczestnika tej najstarszej w historii Gdańska imprezy.

Jarmarkowe Karty Turysty będą dostępne w sprzedaży od dnia rozpoczęcia Jarmarku, czyli 28 lipca br. w Gdańskich punktach Informacji Turystycznej.

Karta Turysty to propozycja blisko 220 różnorodnych ofert kulturalnych oraz rekreacyjno-rozrywkowych w Gdańsku i Regionie.

W ramach oferty można bezpłatnie zwiedzać trójmiejskie muzea i ZOO (23 obiekty) w ciągu 24 lub 72 godzin od momentu aktywacji Karty. Ponadto można korzystać do 30 kwietnia 2013 roku z blisko 200 nielimitowanych rabatów (nawet do 50%), w restauracjach, hotelach, parkach rozrywki, obiektach rekreacyjnych i kulturalnych oraz SPA, m.in. Aquapark, Centrum U7, Teatr Wybrzeże, Opera Bałtycka, Dom Do Góry Nogami w Szymbarku, Kaszubski Park Miniatur, Muzeum w Malborku itp.

Karta posiada również opcję komunikacyjną – elektroniczny bilet metropolitalny w ramach którego można bezpłatnie poruszać się komunikacją miejską oraz Szybką Koleją Miejską po całej aglomeracji gdańskiej (od Pruszcza Gdańskiego do Wejherowa).

Więcej informacji na www.gdansk4u.pl/karta