Polski Serwer Prawa funkcjonuje już od 1997 roku. W tym czasie przechodził wiele modyfikacji, zmian i poprawek. Dążyliśmy stale do tego, aby stawał się bardziej fukcjonalny oraz dostarczał więcej potrzebnych i aktualnych informacji.

Obecnie, po kilku latach funkcjonowania Serwera w niezmienionym układzie, postanowiliśmy przebudować go i zarazem wzbogacić o grupę nowych informacji. Najciekawszą rzeczą będzie bez wątpienia Temat Dnia - na bieżąco aktualizowany serwis nowinek ze środowiska prawniczego: wiadomości z życia korporacji prawniczych, informacji o fuzjach, rozpadach i ruchach personalnych w kancelariach prawnych, wyróżnieniach i nagrodach, ale także poważne raporty i analizy dotyczące stanu różnych branż prawniczego rynku. Ten blok informacji będzie przygotowywać dla Państwa współpracująca z Polskim Serwerem Prawa firma Konsultanci Warszawscy s.j. Mamy nadzieję, że chętnie i często będziecie Państwo czytać nasz nowy Temat Dnia.

Wiemy z analizy statystyk, iż najbardziej poszukiwaną informację stanowią Najnowsze Akty Prawne. Postanowiliśmy w nieco innej, bardziej przejrzystej formie, akty te udostępniać. Dodatkowo zwracam uwagę na rozszerzony dział Wskaźniki. W najbliższym czasie rozbudujemy również dział Orzeczenia, znacznie poszerzając listę udostępnianych tez. Niebawem udostępnimy także dostęp do najnowszych aktów Unii Europejskiej.

Dodaliśmy także dla Państwa wygody dwie dodatkowe bazy adresowe instytucji. Oprócz sądów i prokuratur udostępniamy także stale aktualizowane dwie nowe bazy: administracji skarbowej (Izby i Urzędy) oraz  jednostek ZUS. Adresy aktualizowane wg danych zawartych w Systemie Informacji Prawnej LEX przydadzą się każdemu.

Zachęcamy Państwa do korzystania z Polskiego Sewera Prawa. Bedziemy wdzięczni za wszystkie uwagi i sugestie, którymi zechcą się Państwo z nami podzielić.

Zapraszamy.