Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w Londynie. W dorocznym konkursie nagradzane są wybitne liderki biznesu z całej Europy, które wykazały się wyjątkowymi osiągnięciami w sektorze prawniczym.

Mecenas Pietrzak-Paciorek reprezentuje inwestorów zagranicznych w sprawach związanych z obrotem nieruchomościami, tworzeniem spółek celowych i przygotowywaniem procesu budowlanego, a także realizacją wielofunkcyjnych inwestycji handlowych na terenie Polski, w tym jednego z największych obiektów handlowo-biurowych w centrum Warszawy.

Ogromne uznanie, jakie Małgorzata Pietrzak-Paciorek zdobyła w dziedzinie nieruchomości i inwestycji budowlanych, znajduje swoje odzwierciedlenie w liczących się rankingach prawniczych PLC Which Lawyer? oraz Legal 500. Również w tegorocznym rankingu Chambers Europe mecenas Pietrzak-Paciorek wraz z zespołem została wyróżniona w związku z realizacją prestiżowej transakcji z zakresu nieruchomości oraz za "wyjątkowe kompetencje i profesjonalizm".

Nagroda ta jest wyróżnieniem nie tylko dla mnie, ale dla całego mojego zespołu. Zdobywając uznanie w środowisku międzynarodowym, dajemy naszym klientom dowód i gwarancję obsługi najwyższej jakości. Podnosimy także poprzeczkę sobie samym, dając jednocześnie wyraz naszej nieustannej pracy nad swoim warsztatem zawodowym. - mówi Małgorzata Pietrzak-Paciorek. Stanowi to również potwierdzenie profesjonalizmu kobiet na co dzień zajmujących się tematyką prawną, w szczególności w obszarze real estate, który uważany jest za typowo męską domenę.