Tam gdzie występuje silna konkurencja coraz bardziej liczy się sprzedaż. Zapraszamy więc doradców podatkowych do udziału w dwudniowym szkoleniu organizowanym przez Wolters Kluwer dotyczącym zarządzania sprzedażą w kancelarii. Szkolenie odbędzie się 23-24 października 2014 r. w Hotelu Prezydent w Spale.

Profesjonalni doradcy podatkowi coraz częściej mają świadomość, że oprócz bezbłędnego poruszania się w gąszczu przepisów prawa podatkowego i rachunkowości niezbędną umiejętnością jest dla nich aktywne poszukiwanie nowych klientów wyrażające się w metodach nowoczesnego marketingu usług, umiejętnościach skutecznego ich komunikowania, budowania ofert czy negocjacji z klientem.

Akademia sprzedaży dla doradców podatkowych to innowacyjny projekt szkoleniowy oparty na zastosowaniu najlepszych standardów szkoleniowych z obszaru usług profesjonalnego doradztwa prawnego i finansowego w połączeniu ze specyfiką działania kancelarii doradztwa podatkowego. Gwarantują to najlepsi szkoleniowcy z zakresu sprzedaży oraz zaangażowani w projekt doradcy podatkowi.

W trakcie szkolenia omówione zostaną następujące tematy:
1. Komunikacja perswazyjna w sprzedaży usług doradztwa podatkowego
2. Prospekting
3. Język sprzedaży – pierwszy kontakt z klientem
4. Potrzeby klienta, interesy doradcy
5. Budowa i prezentacja oferty
6. Negocjacje z klientem
7. Rozpoczynamy współpracę z klientem – klient jest nasz!

Zapraszamy do rejestracji na szkolenie >>