W tym roku grono Jury wraz z partnerem merytorycznym – Instytutem Analiz im. Karola Gaussa – wyłoniło 10. najlepszych HR-owców w kraju. Podczas trzech etapów rywalizacji kandydaci do tytułu Top HR Managera zmagali się z trudnymi zadaniami, które pozwoliły wyłonić spośród nich najlepszego managera. Poziom wiedzy i doświadczenie tegorocznych uczestników były naprawdę wysokie, co nie ułatwiło zadania jury.

Aby zgłosić się do konkursu, należało wysłać CV wraz krótkim opisem projektu lub casem dotyczącym obszarów HR, którego opracowaniem czy wdrożeniem mogli się pochwalić kandydaci. Po zapoznaniu się ze zgłoszeniami Jury wybrało 30 kandydatów, którzy zostali zaproszeni na warsztaty Evidence Based HR. Po warsztatach do półfinału przeszło 16 osób, które odbyły rozmowy z jury. Wyłuskanie 10 najlepszych spośród kilkuset kandydatów nie było łatwym zadaniem, ale udało się wybrać zwycięzcę.

Tytuł TOP HR MANAGERA 2015 otrzymała Pani Agnieszka Jakubczyk-Latała z firmy Polinowex. II miejsce przyznano Beacie Chorągwickiej-Majstrowicz z KGHM Polska Miedź S.A., III miejsce w konkursie zajęła Pani Aleksandra Kieszek z Cederroth Polska S.A. Jury przyznało również dwa wyróżnienia, które otrzymali Pan Tomasz Stoma za świadomość i chęć rozwoju oraz Pani Paulina Matysiak za zarządzanie zmianą z ludzką twarzą.
 
Nagrodą główną w tegorocznej edycji konkursu Top HR Manager były studia MBA Executive na Akademii im. Leona Koźmińskiego, program dla profesjonalistów SHR Prestige oraz roczna prenumerata magazynu Personel Plus.
 
Zwycięzcom oraz wszystkim laureatom gratulujemy ogromnej wiedzy oraz niesamowitych umiejętności, którymi wykazali się podczas zmagań konkursowych. Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom oraz zachęcamy do śledzenia informacji o kolejnej edycji konkursu. 
 
Organizatorem konkursu Top HR Manager jest wydawnictwo Wolters Kluwer SA.  
Więcej informacji na temat konkursu: www.tophrmanager.pl.