Jednym z największych wyzwań, z którym ciągle zmagają się polskie firmy, jest pozyskiwanie talentów. Posiadanie kompetentnych, wysoko wykwalifikowanych, zdolnych i zmotywowanych pracowników, to jeden z najważniejszych elementów wpływających na realizację strategii biznesowych firm i osiągania przez nich sukcesów. Warto zadać sobie pytanie, jak dziś w dobie ekspansji nowoczesnych technologii i permanentnej zmiany definiowany jest talent, w czym tkwi jego siła. Talent człowieka wypływa z jego wewnętrznych uwarunkowań i jest ściśle powiązany z jego umysłem. To właśnie umysł pracownika urasta dziś do rangi przewagi konkurencyjnej. Aby organizacja odnosiła sukcesy w  każdym aspekcie swojego funkcjonowania, potrzebuje połączenia naturalnych zdolności i wypracowanych umiejętności  pracowników.  Te czynniki determinują nasze myślenie. A zmiana sposobu myślenia pracowników, menedżerów, zmienia sposób funkcjonowania w organizacji. O tym, czy jest to możliwe dyskutować będziemy podczas XXVII Kongresu Kadry, który odbędzie się w dniach 14-16 maja 2018 roku w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Wszystko pod hasłem: SUKCES POUKŁADANY W GŁOWIE #umysł #technologia #talent.

Światowej sławy prelegenci i mówcy motywacyjni, ciekawe studia przypadków, osobistości ze świata biznesu, sztuki czy sportu potwierdzają rangę kongresu. W tej edycji znajdzie się wiele analogii do świata sukcesów sportowych – ciekawie zapowiadają się wystąpienia Rafała Borsuka - siedmiokrotnego Mistrza Polski w kitesurfingu, najbardziej utytułowanego zawodnika freestyle'u w Polsce oraz Jakuba B. Bączka - trenera mentalnego i biznesowego, który osiągnął Mistrzostwo Świata z męską drużyną siatkarzy w 2014 roku. O sile popełniania błędów w kreatywnym myśleniu mówić będzie gość z Holandii, Eric Kessel - współzałożyciel i dyrektor kreatywny międzynarodowej agencji reklamowej KesselsKramer, autor książki Ale wtopa! Jak zamieniać błędy w idee oraz inne porady z zakresu owocnego ponoszenia porażek.

W gronie prelegentów warto odnotować Jacka Walkiewicza - psychologa, znakomitego mówcę motywacyjnego, autora książek Pełna MOC życia i Pełna MOC możliwości a także Szymona Kudłę - mówcę i inspiratora biznesowego, który prezentacją HR-owe tsunami. Dlaczego zarządzanie kapitałem ludzkim już nigdy nie będzie takie samo? zamknie drugi dzień Kongresu.

Gościem specjalnym tej edycji będzie jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów w Polsce, wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyczna – Kayah.

Drugiego dnia kongresu projekty personalne zaprezentują menedżerowie praktycy. Wśród nich między innymi: Paulina Basta Chief HR Officer w firmie Techland, Agnieszka Młynarczyk dyrektor ds. personalnych BASF Polska, Ewa Gołębiewska VP HR Capgemini Polska, Paulina Roszczak-Śliwa Head HR Objectivity, Małgorzata Miętek-Bechta dyrektor ds. personalnych SAINT-GOBAIN Building Glass Polska, Bartosz Szczęsny HR Lead EMEA Accenture Operations i wielu innych.

Więcej informacji o kongresie na stronie: kongreskadry.pl

 [-OFERTA_HTML-]