Studia Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych – kadry i płacesą adresowane do pracowników działów kadr, osób zarządzających zasobami ludzkimi, działaczy związkowych oraz pracodawców i wszystkich innych, którzy w swojej pracy zawodowej stosują prawo pracy, czy też zajmują się ubezpieczeniami społecznymi i pragną wzbogacić swoją dotychczasową wiedzę. NatomiastZarządzanie zasobami ludzkimi w szczególności skierowane są do menedżerów personalnych, przedsiębiorców, kadry kierowniczej MŚP, pracowników działów personalnych, konsultantów HR i trenerów biznesu, a także osób planujących rozwój swojej kariery zawodowej w obszarze HR. Studia charakteryzują się przewagą zajęć warsztatowych, co sprzyja zadawaniu pytań, wymianie doświadczeń i wspólnej dyskusji.

ProgramExecutive MBA for Human Resources Professionalsto propozycja dla dyrektorów personalnych, menedżerów oraz osób kierujących personelem, którzy na co dzień biorą odpowiedzialność za zarządzanie najważniejszym kapitałem organizacji, jakim są ludzie. Studia pozwalają poznać i doskonalić warsztat strategicznego oraz operacyjnego zarządzania kapitałem ludzkim, a także rozwijać relacje biznesowe oraz kreować markę osobistą. Zajęcia prowadzone są przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi i metod, ocenianych jako najbardziej skuteczne w biznesie. Kadra wykładowców to wybitni menedżerowie i eksperci zarządzania oraz akademicy doświadczeni w biznesie.

Rekrutacja trwa do 30 września lub do wyczerpania limitu miejsc na poszczególnych studiach. Przy zapisach na studia do 30 czerwca przysługuje 10% zniżki w czesnym. Więcej informacji znajduje się na stronie www.ckp.lazarski.pl.