Uniwersytet Śląski oraz Polskie Stowarzyszenie Psychologii Organizacji zapraszają do udziału w konferencji pt. „Nowe trendy w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi: czy sprawdzają się w Europie Środkowo-Wschodniej?”, która odbędzie się 6 października 2016 r. w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (Bankowa 11a, Katowice). Partnerem wydarzenia jest Alta Sp. z o.o.  

Zaproszeni goście będą dzielić się praktycznymi doświadczeniami podejść do zarządzania personelem, które okazały się skuteczne w Polsce i w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Konferencja oparta jest na wystąpieniach zaproszonych ekspertów i na dyskusji panelowej w grupach tematycznych obejmujących doświadczenia korporacji międzynarodowych oraz polskich przedsiębiorstw w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Czytaj: Rok 2017 zapowiada kolejne zmiany w obszarze HR

W konferencji weźmie udział m.in. profesor Helen Baron, która jest ekspertem w dziedzinie pomiarów psychometrycznych i opracowała ponad 100 oryginalnych testów, w tym do badania osobowości, motywacji, kompetencji i różnych aspektów zdolności, Tatiana Szostok, dyrektor działu odpowiadającego za realizację projektów konsultingowych i rozwojowych w firmie ALTA Sp. z o.o.,  Paweł Sopkowski, pionier coachingu i mentoringu w Polsce, który rozwojem ludzi i organizacji zajmuje się od 1993 roku, w tym coachingiem od prawie 10 lat, dr Piotr Prokopowicz, współwłaściciel firmy szkoleniowo-doradczej tworzącej innowacyjne narzędzia diagnozy i rozwoju kompetencji z wykorzystaniem gier symulacyjnych oraz profesor Mare Teichmann, która zajmuje się adaptacją metod badawczych i testów diagnostycznych w obszarze psychologii pracy.

Adresatami konferencji są:

- Kierownicy wyższego szczebla

- Dyrektorzy działów kadr i menedżerowie

- Naukowcy specjalizujący się w zarządzaniu zasobami ludzkimi

- Doradcy w zakresie zarządzania personelem

Organizator zapewnia tłumaczenia anglojęzycznych wystąpień.

Opłata konferencyjna dla uczestników-słuchaczy wynosi 100 zł. Prosimy o rejestrację do 28 września 2016 r. (środa) poprzez formularz>>> i dokonanie wpłaty na konto 74 1050 1214 1000 0007 0000 7909, Uniwersytet Śląski w Katowicach, ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice. W tytule przelewu należy podać: Konferencja HR, imię i nazwisko uczestnika. 

Patronem medialnym wydarzenia jest miesięcznik "Personel Plus".

Program konferencji i więcej informacji na temat prelegentów znajdziesz tutaj>>>

Źródło: Uniwersytet Śląski w Katowicach