Konferencja HR Directors Summit jest największym wydarzeniem dedykowanym dyrektorom personalnym. Już 17 stycznia 2012 roku, w hotelu Marriott, odbędzie się III edycja tego prestiżowego wydarzenia.

Program III edycji HR Directors Summit obfituje, podobnie jak w poprzednich latach, w najciekawsze studia przypadków, przygotowane przez dyrektorów HR kluczowych firm działających na terenie Polski. Swoje projekty prezentować będą dyrektorzy personalni z takich firm jak: Microsoft, GE Healthcare, Kredyt Bank SA, Mondial Assistance, Transpost, Grupa CEDC, Real, International Paper Kwidzyn, Raben, Bank Pekao SA, Voith Industrial Services, Manufacturing Imperial Tobacco Polska, LYRECO, Motorola, Sage, Wolters Kluwer Polska.

Na jakie projekty HR szczególnie warto zwrócić uwagę?  Odpowiedzą na to pytanie będą wystąpienia, które znalazły się w programie III edycji.

Organizatorem konferencji jest wydawnictwo Wolters Kluwer Polska. Partnerami merytorycznymi konferencji są Serwis HR oraz Serwis Prawa Pracy
i Ubezpieczeń Społecznych. Partnerem medialnym jest magazyn Personel Plus.

Udział w konferencji ma charakter zamknięty. Zaproszenie do udziału w konferencji otrzymuje grupa ok. 150 decydentów w obszarze HR. Osoby zainteresowane udziałem, proszone są o dokonanie rejestracji na stronie projektu.

Więcej informacji o konferencji dostępnych jest na stronie projektu: www.ABC.com.pl/dyrektorhr