Nasi specjaliści na bieżąco śledzić będą zmiany w prawie (te planowane, uchwalane i wchodzące w życie), orzeczenia sądów, decyzje urzędów ale również doniesienia prasowe - wszystko po to, by z natłoku informacji wybrać te, które mają dla Ciebie znaczenie. Sam zdecyduj, które newslettery chcesz otrzymywać i wypełnij formularz rejestracyjny.

Wybierz spośród siedmiu kategorii

- Newsletter Księgowego,

- Newsletter Doradcy Podatkowego

- Newsletter Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

- Newsletter Prawa Ochrony Zdrowia

- Newsletter Prawa Ochrony Środowiska

- Newsletter Prawa Budowlanego

- Newsletter HR i Prawa Pracy

- Newsletter Prawa Oświatowego

Najobszerniejsze dziedziny podzielone są na podkategorie - wszystko po to, by informacje, które będziesz otrzymywał były najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Przez najbliższy tydzień na tej stronie dowiesz się więcej na temat tego, co będą zawierały newslettery. Każdego dnia opiszemy jedną z części, które razem tworzyć będą najszybszą i najbardziej precyzyjną informację prawną dla biznesu.

Zaprenumeruj Newslettery ABC i zobacz jak szybka informacja pomaga w skutecznym prowadzeniu biznesu.

Przejdź do strony rejestracyjnej

Zmiany w prawie

Za polskim ustawodawcą czasem trudno nadążyć. Każde posiedzenie parlamentu przynosi nowe przepisy i zmiany w obowiązujących regulacjach. Papier jest cierpliwy - problem w tym, że każdy akt, nawet niepozorne rozporządzenie, może mieć skutki dla Twojej kieszeni. Aby być na bieżąco z wszystkimi wchodzącymi w życie i planowanymi zmianami w dziedzinie prawa, która Cię interesuje zaprenumeruj Newsletter ABC. Nasi specjaliści na bieżąco monitorują akty prawne uchwalane przez parlament - dzięki newsletterowi o istotnych dla Twojego biznesu zmianach dowiesz się zanim wejdą w życie.

Śledzenie wszystkich zmian w przepisach to zajęcie tyleż nudne co czasochłonne. Wypełnij formularz rejestracyjny, wybierz tematykę, która Cię interesuje i otrzymuj zawsze precyzyjne informacje.

Jarosław Michalski

 

Przejdź do strony rejestracyjnej