3. miejsce w Rankingu Odpowiedzialnych Firm i Złoty Listek POLITYKI - Kompania Piwowarska zbiera laury za działania CSR.
\

Już po raz szósty Kompania Piwowarska została wyróżniona w prestiżowym Rankingu Odpowiedzialnych Firm, zajmując wysokie trzecie miejsce.

Zaledwie dzień wcześniej firmie przyznano Złoty Listek POLITYKI jako jednemu z dwunastu przedsiębiorstw, dla których społeczna odpowiedzialność jest kluczowym elementem strategii biznesowej. 26 kwietnia br. w Warszawie odbyła się konferencja „Rola liderów biznesu w rozwoju społecznym”, a po niej gala, podczas której ogłoszono wyniki Rankingu Odpowiedzialnych Firm, realizowanego pod patronatem Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Kompania Piwowarskiej znalazła się w zestawieniu na podium, zajmując 3. miejsce i uzyskując 545 punktów na 600 możliwych do zdobycia. Ponadto KP uplasowała się na 2. miejscu w rankingu Branżowy Lider Odpowiedzialnego Biznesu w kategorii „Dobra konsumpcyjne”, co potwierdza jej zaangażowanie w zakresie społecznej odpowiedzialności.

Źródło: www.kp.pl, stan z dnia 7 maja 2012 r.

Data publikacji: 7 maja 2012 r.