BUD-GRYF SZCZECIN to miejsce spotkań branży budowlanej, platforma wymiany doświadczeń, pozyskiwanie nowych klientów oraz kompendium wiedzy dla odbiorców.

Nadchodzącej edycji targów towarzyszyć będzie wiele wydarzeń, których głównym tematem będzie prezentacja Dom EKOnomiczny i inteligentny. Kolejny raz zbudujemy dom niskoenergetyczny - wykonany z nowoczesnych materiałów budowlanych, spełniających normy i wymogi w tego rodzaju budownictwie. Nowością będzie zainstalowanie inteligentnych systemów sterowania, zwiększających bezpieczeństwo, funkcjonalność i komfort użytkowania, dostosowujących się do indywidualnych oczekiwań i rytmu życia użytkowników.

Rozszerzeniem prezentacji będzie Loża ekspertów, w której głos zabiorą autorytety ze środowiska akademickiego, a także producenci i praktycy. Połączenie tematu budownictwa niskoenergetycznego i inteligentnych systemów sterowania sprawia, że zaprezentujemy możliwości efektywnego wykorzystania energii w użytkowanym obiekcie, tak w aspekcie ekonomicznym, jak i ekologicznym.

Giełda kooperacyjna sektora budowlanego i energetycznego to cykliczne wydarzenie od kilku lat towarzyszące targom, organizowane przez ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP. W roku 2012 udział w giełdzie wzięło 50 firm z Polski, Niemiec, Czech i Hiszpanii łącznie odbywając 120 spotkań biznesowych.

Równolegle z targami BUD-GRYF SZCZECIN organizowane są targi ENERGIA. Obie imprezy gromadzą ponad 220 firm i 6-8 tys. zwiedzających zainteresowanych tematem budownictwa i energetyki, m.in. przedstawicieli firm z branży budowlanej, architektów, deweloperów, a także klientów indywidualnych.


Podczas targów odbędą się szkolenia dla sektora budowlanego i energetycznego oraz konkursy branżowe: „Wyróżniony Wyrób” i „Godło Złoty Kask”.

Informacje i zgłoszenia: www.mts.pl

Partnerem medialnym wydarzenia jest serwis ABC Budownictwo www.budownictwo.abc.com.pl>>>