Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom poddaliśmy Serwis Budowlany gruntownej metamorfozie. Wprowadzone zmiany to nie tylko nowa, bardziej przejrzysta szata graficzna, ale również lepsza architektura informacji. Teraz jeszcze łatwiej będzie Państwu odnaleźć poszukiwane wiadomości.

W kategorii Analizy i komentarze odnajdą Państwo koncentrujące się na praktycznych aspektach omawianego zagadnienia komentarze specjalistów. Komentarze zawierają konkretne przykłady rozwiązań, jakie mogą być zastosowane przez specjalistę w danej sytuacji. Wskazują także na doktrynalne problemy związane z danym zagadnieniem. Ich zawartość sprawia, ze są użyteczne w wielu przypadkach i odpowiadają potrzebom różnych Użytkowników.

Kategoria Aktualności to z kolei opisane w przyjazny sposób najnowsze informacje z zakresu szeroko pojętego budownictwa. W kategorii Omówienie orzecznictwa nasi eksperci zaprezentują Państwu opracowanie najważniejszych orzeczeń. W rubryce Rynek natomiast publikować będziemy profesjonalną analizę wydarzeń rynkowych.

W Serwisie internetowym znajdą Państwo odpowiedzi ekspertów na praktyczne pytania z dziedziny prawa budowlanego, planowania i zagospodarowania przestrzennego, gospodarki nieruchomościami czy geodezji i kartografii (w kategorii Pytania i Odpowiedzi). Mogą Państwo zadawać pytania po wykupieniu abonamentu do produktu płatnego Serwis Budowlany.

Serwis Budownictwo to wybrane ujednolicone akty prawne, informacje o szkoleniach, konferencjach oraz o promocjach i najlepszych publikacjach branżowych z oferty księgarni Profinfo.pl
 
Zapraszamy do oglądania strony, komentowania artykułów i dzielenia się swoimi uwagami!