Wrocław, stolica Dolnego Śląska, będzie miejscem organizacji jubileuszowej, dziesiątej edycji „Mistrzostw Polski Branży Budowlanej” w piłce nożnej. Zawody odbędą się na obiektach piłkarskich Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Tak zwane „Pola Marsowe”, to nowoczesne centrum dydaktyczno-sportowe, w skład którego wchodzą między innymi profesjonalne boiska piłkarskie z naturalną i sztuczną trawą.


W ubiegłorocznej edycji mistrzostw, organizowanej w Kołobrzegu, najlepsza okazała się drużyna Eltur-Serwis Bogatynia, która w finale pokonała zespół Polimex-Mostostal Siedlce. Trzecie miejsce zajął Mador Sosnowiec a czwarte Remo Oborniki.

W związku z amatorską formułą zawodów, organizatorzy przyjmują do udziału w zawodach tylko drużyny zakładowe. W turnieju nie mogą uczestniczyć zespoły sponsorowane, oraz zawodnicy grający aktualnie w ekstraklasie, I, II, i III lidze ogólnopolskiej, oraz ekstraklasie futsalu.

W związku z jubileuszową edycją mistrzostw, organizatorzy przygotowali dla uczestników bardzo dużą ilość atrakcyjnych niespodzianek. Cenne nagrody i upominki dla wszystkich drużyn, dodatkowo uprzyjemnią uczestnictwo w mistrzostwach.

Serwis ABC Budownictwo www.budownictwo.abc.com.pl jest patronem medialnym X Mistrzostw Polski Branży Budowlanej.

Termin przyjmowania zgłoszeń mija 5 sierpnia br.

Szczegółowe informacje pod adresem tomasz@almar-sport.pl