Śląskie: rozstrzygnięto wspólny przetarg na dostawę energii elektrycznej
Znaczne oszczędności przyniesie śląskim gminom i instytucjom rozstrzygnięte właśnie postępowanie na wspólny zakup energii elektrycznej na dwa kolejne lata. Zwycięską ofertę złożył Tauron, który akcentuje, że to największy przetarg na dostawę energii elektrycznej w Polsce.










