Jak podkreśla firma, pod kierownictwem Arkadiusza Krasnodębskiego Dentons rozwija się jako największa kancelaria prawnicza w Polsce. W Warszawie firma zatrudnia blisko 200 prawników, w tym 140 adwokatów i radców prawnych. W ubiegłym roku przychody Dentons w Polsce wyniosły 197 mln złotych, ustanawiając nowy rekord w branży i kolejny raz plasując kancelarię na pierwszym miejscu wśród firm prawniczych działających w naszym kraju.

- Ponowny wybór Arkadiusza Krasnodębskiego na stanowisko partnera zarządzającego Dentons jest dowodem uznania zarówno dla jego osiągnięć w kontekście zarządzania warszawskim biurem, jak i jakości jego pracy w zakresie doradztwa i obsługi transakcyjnej klientów kancelarii - czytamy w oświadczeniu kancelarii.

Arkadiusz Krasnodębski związany jest z kancelarią Dentons od 2001 roku, kieruje jej warszawskim biurem od roku 2014 i stoi na czele Zespołu Energetyki i Zasobów Naturalnych w Europie oraz w Polsce. 

W ciągu 25 lat swojej praktyki zawodowej doradzał podmiotom z sektora elektroenergetycznego i użyteczności publicznej, zarówno w kwestiach regulacyjnych, jak i kontraktowych oraz korporacyjnych.
Kancelaria przypomina, że uczestniczył w najbardziej innowacyjnych transakcjach w polskim sektorze energetycznym. W ostatnim czasie kierował pracami zespołów prawników doradzających przy sprzedaży polskich aktywów spółki EDF na rzecz PGE, budowie bloków węglowych Rafako, nabyciu Elektrowni Połaniec oraz integracji z Grupą Enea, a także przy projektach wiatrowych i fotowoltaicznych w Europie Środkowej i Południowej.