Celem organizowanego przez wydawnictwo Wolters Kluwer konkursu jest wyłonienie najlepszych merytorycznie księgowych, pokazanie nowoczesnego oblicza działów księgowości i biur rachunkowych oraz przyczynienie się do integracji i wzajemnego wsparcia wśród pracowników działów księgowości.

Serdecznie gratulujemy przejścia do kolejnego etapu finalistom, którymi zostali (w kolejności alfabetycznej): Daria Chwiralska, Michał Dziewięcki, Ewa Jankowska, Justyna Kotecka-Heinisch, Robert Obidziński, Aniela Potka, Andrzej Stempak, Agata Szpakowska, Joanna Szyszkowska i Łukasz Zarzycki.

Ostatni etap zmagań konkursowych rozpocznie się w piątek 8 kwietnia br. o godz. 11:00 w Zachęcie Narodowej Galerii Sztuki w Warszawie. W tym samym miejscu wieczorem odbędzie się uroczysta gala finałowa konkursu.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody! Do wygrania są m.in.: Studia MBA Finanse o wartości 30.000 zł, iPady, vouchery do SPA, walizki podróżne Wittchena, ekspres do kawy Tchibo, nawigacja samochodowa, wysokiej klasy laptop, bon podarunkowy o wartości 1000 zł do sklepu jubilerskiego APART, roczna elektroniczna prenumerata magazynu Controlling i Rachunkowość Zarządcza wraz z możliwością publikacji materiału o tematyce księgowej na jego łamach oraz ufundowane przez Wydawnictwo Wolters Kluwer: roczne dostępy do produktów elektronicznych, prenumerata Przeglądu Podatkowego i zestawy książek podatkowo-rachunkowych.

Szczegóły konkursu na stronie www: http://liderksiegowosci.pl >>