Do konkursu można było przystąpić do 31 marca 2017 r. W tym celu należało rozwiązać liczący 50 pytań test sprawdzający wiedzę teoretyczną z zakresu rachunkowości, podatków oraz prawa pracy. Swój udział zarejestrowało ponad 400 osób!

W dniu 3 kwietnia br. rozpoczął się drugi etap konkursu – zostało do niego zakwalifikowanych 100 uczestników, którzy otrzymali największą liczbę punktów w etapie pierwszym. W czasie jego trwania należy rozwiązać 3 zadania o zróżnicowanym stopniu trudności, jedno z nich w dwóch wariantach, a także ocenić sprawozdanie finansowe pod kątem zdarzeń, jakie mogły mieć miejsce w jednostce. Gra Konkursowa trwała do 30 kwietnia 2017 r.

W dniu 8 maja br. poznaliśmy nazwiska 10 najlepszych graczy! Do ostatniego trzeciego etapu dotarli (w kolejności alfabetycznej):
1)    Bartela Justyna
2)    Batko-Baranowska Małgorzata
3)    Belok Danuta
4)    Brodacki Marcin
5)    Ceglarek Eliza
6)    Heciak Sławomir
7)    Kosacka Dorota
8)    Kucharski Krzysztof
9)    Matuszuk Radosław
10)  Świąder Edyta

Finalistom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na indywidualne rozmowy z Jury konkursu, które wyłoni zwycięzcę konkursu.  Rozmowy z Jury odbędą się przed uroczystą Galą Finałową, która będzie mieć miejsce 2 czerwca 2017 r. w Zachęcie Narodowej Galerii Sztuki.

Patronat Honorowy nad VI edycją konkursu LIDER KSIĘGOWOŚCI 2017 objęło Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Krajowa Izba Doradców Podatkowych, Krajowa Izba Biegłych Rewidentów i Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej.

Wszystkie szczegóły organizacyjne są dostępne na stronie liderksiegowosci.pl

Iwona Kaczorowska
Redaktor naczelna Przeglądu Podatkowego