Wywiad z Anna Dymną i innymi, wyjątkowymi kobietami biznesu przeczytać można w bestsellerze księgarni profinfo.pl - książce „Być kobietą biznesu” autorstwa Grażyny Białopiotrowicz i Marzeny Rogalskiej.

„Życie co chwilę uczyło mnie, co jest naprawdę ważne. Gdy miałam różne wypadki, zrozumiałam, jakim skarbem i szczęściem jest fakt, że się ma dwie nogi, dwie ręce, że można chodzić, że się widzi, że jest ktoś obok. Odkrywałam dla siebie oczywiste prawdy. Co z tego, że będę mieć pieniądze, skoro nie będę mieć nóg? Co wówczas dadzą mi pieniądze?! Co ci z tego, że możesz podróżować po świecie, skoro nie masz z kim dzielić się tym, co widzisz, bo jesteś sam? Znam takich ludzi, którzy są samotni, jeżdżą samotnie po świecie i sami oglądają cuda, ale jak nie dzielą się tym, co widzą, to tak, jakby ich nie widzieli. Ale znam też potęgę pieniędzy i szanuję je. Znam wiele osób, które cierpią na rzadkie choroby genetyczne i mogłyby się leczyć, ale nie mają za co. Nie wyobrażam sobie, że na przykład moje dziecko cierpi na mukopolisacharydozę, wiem, że jest na to lekarstwo, ale leczenie kosztuje kilkaset tysięcy rocznie i nie mogę pomóc, patrzę, jak cierpi, i jestem bezradna, bo nie mam pieniędzy.

                             

Jakoś dziwnie jest ten świat urządzony. Czasem na takie głupoty, afery wydaje się miliony! I wiem, że gdybym potrzebowała pieniędzy na rehabilitację dziecka, by nie było całe życie kaleką, to gotowa bym była oddać za nie wszystko: ambicje, godność, marzenia, zdrowie, tak, jak to robi wiele matek w Polsce.” – fragment rozmowy z Anną Dymną.   

Oprócz Anny Dymnej, wywiadu do książki udzieliły również: Krystyna Janda, Małgorzata i Agnieszka Kotlonek, Dorota Soszyńska, Sonia Wędrychowicz-Horbatowska, Lucyna Wieczorek.

Książka „Być kobietą biznesu” zawiera wiele wartościowych, praktycznych wskazówek, które pomogą kobietom budować swoją pozycję i autorytet w dzisiejszej biznesowej rzeczywistości, doskonalić umiejętność kierowania zespołem i motywowania pracowników, rozwijać umiejętności komunikacyjne i świadomie budować swój wizerunek. To praktyczny poradnik dla każdej przedsiębiorczej kobiety.

  Książka „Być kobietą biznesu” dostępna jest w księgarni internetowej Profinfo >>