Szkolenia online Doradca podatkowy w erze danych – granice tajemnicy zawodowej i obowiązki wobec fiskusa 11.05.2026r. godz.: 10:00
Zmień język strony
Zmień język strony
Prawo.pl

Tekst jednolity rozporządzenia w sprawie prowadzenia PKPiR

W czwartek 6 kwietnia w załączniku do obwieszczenia ministra rozwoju i finansów z 15 marca 2017 r. ogłoszony został tekst jednolity rozporządzenia w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów (Dz.U. poz. 728). Ogłoszenie tekstu jednolitego nie powoduje zmiany treści normatywnej rozporządzenia.

Opublikowany 6 kwietnia jednolity tekst rozporządzenia z 26 sierpnia 2003 r. w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów uwzględnia zmiany wprowadzone:

1) rozporządzeniem ministra finansów z 31 marca 2016 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów (Dz.U. poz. 467);

2) rozporządzeniem ministra rozwoju i finansów z 27 grudnia 2016 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów (Dz.U. poz. 2280).

Autor:

Polecamy książki podatkowe