1 Opodatkowanie spółek.
Autorzy: Marcin Jamroży, Piotr Karwat, Robert Krasnodębski, Hanna Litwińczuk (red. naukowy).
Rok wydania: 2016.
Książka zawiera szczegółowe omówienie zagadnień podatkowych odnoszących się do wszystkich rodzajów spółek kodeksowych, tj. spółki cywilnej, jawnej, partnerskiej, komandytowej, komandytowo-akcyjnej, z ograniczoną odpowiedzialnością oraz akcyjnej. 

Fragment publikacji (.pdf)
 

2. Podatki i prawo podatkowe.
Autorzy: Andrzej Gomułowicz, Dominik Mączyński.
Rok wydania: 2016.
Książka zawiera kompleksowe omówienie najważniejszych zagadnień dotyczących problematyki prawa podatkowego. W opracowaniu przedstawiono zarówno teorię podatku, jak i obowiązujące w Polsce rozwiązania prawnopodatkowe. 

Fragment publikacji (.pdf)
 

3. Ordynacja podatkowa. Przepisy.
Rok wydania: 2015.
Publikacja zawiera tekst ustawy - Ordynacja podatkowa wraz z wszystkimi zmianami, opublikowanymi do dnia 23 września 2015 r. oraz zmianami wynikającymi z ustawy z dnia 10 września 2015 r. o zmianie ustawy - Ordynacja podatkowa oraz niektórych innych ustaw (druk nr 3462, oczekuje na podpis Prezydenta RP). 

Fragment publikacji (.pdf)
 

4. Doradca podatkowy. Jak z sukcesem prowadzić kancelarię, biuro rachunkowe.
Autor: Mariusz Gotowicz.
Rok wydania: 2008.
Zastosowanie opisanych w książce zasad nie poprawi wyników danej kancelarii czy biura. Z pewnością natomiast pomoże ujawnić słabe punkty i pozwoli na wskazanie potencjału. 

Doradca podatkowy. Jak z sukcesem prowadzić kancelarię, biuro rachunkowe
Mariusz Gotowicz
  • rzetelna i aktualna wiedza
  • darmowa wysyłka od 50 zł

  

5. MERITUM Podatki 2016.
Autorzy: .
Rok wydania: 2016.
W jednej zwartej publikacji Czytelnik znajdzie kompleksowe informacje na temat polskiego prawa podatkowego od powstania zobowiązania podatkowego po postępowanie podatkowe, kontrolę podatkową, sądowoadministracyjną kontrolę decyzji podatkowych, odpowiedzialność karną skarbową. 

Fragment publikacji (.pdf)