1 Podatki 2017.
Rok wydania: 2017.
Zbiór ujednoliconych na dzień 1 stycznia 2017 roku tekstów ustaw o podatku dochodowym od osób fizycznych; o podatku dochodowym od osób prawnych; o podatku od towarów i usług oraz ordynacji podatkowej. 

Fragment publikacji (.pdf)
 

2. Podatki 2017 z komentarzem Crido Taxand.
Autorzy: Praca zbiorowa.
Rok wydania: 2017.
Podatki 2017 z komentarzem Crido Taxand to pierwszy na rynku kompleksowy zbiór aktualnych przepisów podatkowych z komentarzem do wybranych ustaw oraz praktycznymi opracowaniami przygotowanymi przez doradców podatkowych z Crido Taxand. 

Fragment publikacji (.pdf)
 

3. MERITUM Podatki 2017.
Autor: Aleksander Kaźmierski (red. naukowy).
Rok wydania: 2017.
MERITUM Podatki to wyjątkowa na rynku wydawniczym pozycja ukazująca się od 2004 r. W jednej zwartej publikacji czytelnik znajdzie praktyczne informacje na temat polskiego prawa podatkowego: od powstania zobowiązania podatkowego przez postępowanie podatkowe, kontrolę podatkową, sądowoadministracyjną kontrolę decyzji podatkowych, aż po odpowiedzialność karną skarbową. 

Fragment publikacji (.pdf)
 

4. Podatkowy zakład zagraniczny.
Autor: Rafał Lipniewicz.
Rok wydania: 2017.
W publikacji dokonano prawnopodatkowej analizy instytucji zakładu zagranicznego, ze szczególnym uwzględnieniem wpływu, jaki rozwój tzw. gospodarki cyfrowej wywiera na tradycyjną konstrukcję prawną zakładu. 

Fragment publikacji (.pdf)
 
Podatkowy zakład zagraniczny
Rafał Lipniewicz
  • rzetelna i aktualna wiedza
  • darmowa wysyłka od 50 zł

 

5. Opodatkowanie dochodów nieujawnionych jako narzędzie uszczelniające system podatkowy.
Autor: Krzysztof Kandut.
Rok wydania: 2017.
Celem monografii jest kompleksowe przedstawienie instytucji dotyczącej opodatkowania dochodów ze źródeł niejawnych lub nieznajdujących pokrycia w źródłach ujawnionych. 

Fragment publikacji (.pdf)