Akademia Księgomościa to bezpłatne spotkania, podczas których prowadzone będą praktyczne szkolenia związane z nowoczesną księgowością i aktualnymi tematami pojawiającymi się w branży księgowej. To dobra okazja, aby w przyjemnej atmosferze wzbogacić swoją wiedzę i wymienić się doświadczeniem z innymi osobami pracującymi w księgowości.

Na polskim rynku brakuje inicjatyw integrujących społeczność księgowych, a jedyną możliwością spotkań w szerszym gronie są szkolenia, których ceny z reguły są dość wysokie. Wiemy, że praca księgowego wymaga ciągłego poszerzania swojej wiedzy, dlatego dla osób, z którymi współpracujemy w ramach Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego, opracowaliśmy cykl szkoleń wewnętrznych. Pomyśleliśmy, że warto podzielić się tą wiedzą również z osobami niezwiązanymi z inFaktem, tworząc jednocześnie okazję do lokalnych spotkań księgowych - mówi Wiktor Sarota, Prezes Zarządu inFakt.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 2 września w klimatycznych wnętrzach Pauza in Garden w Krakowie. Praktyczne wystąpienia, prowadzone przez doświadczonych pracowników inFaktu, wprowadzą uczestników w główny temat spotkania, czyli transakcje elektroniczne.

Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się m.in.
● czym jest eksport usług,
● jak rozliczyć sprzedaż na rzecz Google Play, AppStore,
● czym jest system MOSS,
● jak zaksięgować faktury z Facebooka,
● czym jest Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe,
● dlaczego warto rozwijać swój biznes z inFaktem.

Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe oraz certyfikat potwierdzający udział w Akademii Księgomościa.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc, wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie: www.infakt.pl/akademia-ksiegomoscia