PM leaders - weź udział w grze networkingowej podczas Rozwiązań HR!
\

GRAFIKA ----------------Czy cokolwiek na konferencji może Cię jeszcze zaskoczyć? Poznaj jeden powód, dla którego te Rozwiązania HR będą wyjątkowe.Jak znaleźć właściwych ludzi? Skąd zdobyć kluczowe zasoby? Jak poradzić sobie z presją czasu i wygrać? W czasie tego jednego dnia konferencji zrealizujesz kilka projektów jednocześnie, a przy okazji będziesz się dobrze bawić.Weź udział w grze PM Leaders!

W trakcie konferencji Rozwiązania HR weźmiesz udział w unikalnej grze przygotowanej przez Europejski Instytut Grywalizacji Biznesu. Wcielisz się w rolę kierownika projektu, który ma za zadanie dobrać optymalny zespół, zabezpieczyć zasoby i dostarczyć oczekiwane rezultaty. Dzięki tej grze poznasz więcej interesujących osób, wymienisz się doświadczeniami, a całkiem przy okazji spędzisz konferencyjne przerwy w niekonwencjonalny sposób.

Projekty to przede wszystkim ludzie. PM Leaders to gra z ludźmi. Każdy uczestnik konferencji otrzyma swoje wyzwanie. Żeby je zrealizować będzie musiał współpracować z innymi uczestnikami szukając osób do swojego projektu. To nie wszystko, bo ważne będą także specyficzne dla każdego projektu zasoby, które będzie można zdobyć tylko u organizatorów konferencji i wystawców.

Na każdego kto zrealizuje swój projekt czeka nagroda. A dla tych, którym jeden projekt nie wystarczy… Nagród będzie więcej!

Co trzeba zrobić, żeby zagrać? Zarejestruj się na konferencję. Odbierz swój pakiet startowy i wejdź do gry!

www.konferencja.abc.com.pl/rozwiazaniahr

Data publikacji: 7 października 2014 r.