Trwa III edycja Badania Najlepsi Pracodawcy w Polsce (BNP). Do Badania zgłosiło się już 60 organizacji (w II edycji było ich 67). Są to zarówno średnie, jak i duże przedsiębiorstwa reprezentujące takie branże, jak: FMCG, IT, produkcja, sprzedaż, logistyka, finanse czy reklama. Zgłoszenia uczestników będą przyjmowane do końca stycznia 2008 r. Organizatorzy oczekują udziału w Badaniu ponad 100 organizacji w Polsce i ponad 500 w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Udział w badaniu jest bezpłatny.
BNP to jedyne Badanie w kraju, które pozwala wybrać Najlepszego Pracodawcę w opinii samych pracowników. Daje ono również okazję do zbadania poziomu zaangażowania pracowników, pozwala ocenić praktyki i programy HR realizowane w organizacji, a także umożliwia porównanie ich z inicjatywami realizowanymi przez inne organizacje działające na terenie Polski i regionu Europy Środkowo-Wschodniej, stanowiąc cenne źródło informacji zarządczej.
Badanie Najlepsi Pracodawcy 2008 organizowane jest przez Hewitt Associates przy współpracy Gazety Praca i Partnerów: Harvard Business Review, Serwisu HR, Businessman.pl, TVN CNBC Biznes oraz Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami.
Więcej: www.najlepsipracodawcy.pl
źródło: inf. własna