Annie Leibovitz a proces szkolenia i doskonalenia pracowników w HP GBC
\

Kiedy znana amerykańska portrecistka i fotografka Anna-Lou „Annie” Leibovitz rozpoczynała swoją karierę w latach siedemdziesiątych, pierwszym jej krokiem było wykorzystanie dostępnej wiedzy na temat fotografowania oraz samodzielne uczenie się techniki.

Następnym zaś było łączenie zdobytych umiejętności z wiedzą eksperta, którym w tamtym czasie była Bea Feitler, dyrektorka artystyczna wielu znanych czasopism i mentorka Leibovitz. Ostatnim etapem doskonalenia kunsztu Leibovitz było porównywanie wypracowanego przez nią stylu z dokonaniami najlepszych fotografów na świecie oraz analizowanie najnowszych trendów (benchmarking). Okazuje się, że ta „intuicyjnie” zbudowana ścieżka rozwoju nie traci na aktualności i odgrywa znaczenie również dzisiaj. Metody i narzędzia, które wykorzystała Annie Leibovitz w celu rozwijania swoich umiejętności doskonale odzwierciedlają sposób, w jaki wielu pracowników obecnie podnosi swoje kompetencje, specjalizując się w konkretnych obszarach.

Więcej: www.hrstandard.pl/2013/05/17/inspirujaca-annie-leibovitz-czyli-proces-szkolenia-i-doskonalenia-pracownikow-w-hp-gbc

Źródło: www.hrstandard.pl, stan z dnia 21 maja 2013 r.

Data publikacji: 21 maja 2013 r.