Serwis Prawo.pl skończył właśnie 4 lata. - W jego rozwój włożyliśmy wiele pracy i uwagi, a mimo to powodzenie tego przedsięwzięcia przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania. Odwiedza nas rocznie ponad 30 mln użytkowników – ich liczba rośnie co roku o 25-30 procent. Właśnie z myślą o nich stworzyliśmy nową funkcjonalność serwisu – Moje Prawo.pl. Jest całkowicie bezpłatna, wystarczy się zalogować - mówi Alicja Pollesch, dyrektor strategiczny Wolters Kluwer Polska, członek zarządu.

Załóż bezpłatne konto na Moje Prawo.pl i zyskaj unikalne funkcjonalności >>

Jak na porządne 4-lecie przystało, zapewniamy zalogowanym użytkownikom cztery korzyści. Dokładnie takie, które wynikały z ich potrzeb, zgłoszeń do redakcji, bo od początku istnienia serwisu lubimy i cenimy sobie codzienny kontakt z naszymi Czytelnikami. Chcemy wiedzieć czego potrzebują, co ich boli i interesuje. Zawsze reagujemy na ich potrzeby – zarówno wtedy, gdy trzeba wyjaśniać tysiące zawiłości wynikających z ustaw covidowych czy Polskiego Ładu, jak i wówczas, gdy z dnia na dzień potrzebne jest przetłumaczenie całego serwisu na język ukraiński.
Stąd tak ogromna i stale rosnąca społeczność zainteresowana naszymi newsami prawnymi.

Dlaczego warto mieć Moje Prawo.pl?
Po pierwsze – zapewniamy zalogowanym użytkownikom specjalny, sześciomiesięczny dostęp do programu LEX Start zawierający m.in. akty prawne. A to oznacza dostęp do stale aktualizowanych przepisów.
Po drugie – piszemy dodatkowe artykuły, dostępne tylko dla tych, którzy mają Moje Prawo.pl. Mogą oni liczyć na więcej merytorycznych treści – zarówno newsów, jak i orzeczeń, wywiadów czy opinii.
Po trzecie – zapewniamy możliwość dodawania naszych tekstów do ulubionych artykułów, czyli tworzenia własnej biblioteki treści. To przydatne nie tylko wtedy, gdy chcemy przeczytać coś później, ale również do tworzenia własnych baz wiedzy, szczególnie dla potrzeb zawodowych.
Po czwarte – użytkownicy Moje Prawo.pl otrzymują specjalne rabaty i promocje na produkty Wolters Kluwer – m.in. 5% zniżki w sklepie LEX.

 

 

Moje Prawo.pl zmienia wiele dla zalogowanych użytkowników – warto z tej możliwości skorzystać. - Niezmienne jest natomiast to, że sam serwis pozostaje dostępny dla wszystkich, bezpłatny i aktualny – z taką samą liczbą otwartych treści, jak dotychczas - wskazuje Ewa Usowicz, dyrektor Działu Serwisów Informacyjnych Wolters Kluwer, kierująca Prawo.pl. Nasze artykuły nadal będą zasilać LEX-a, a użytkownicy tej olbrzymiej bazy – trafiać z newsów na Prawo.pl do przepisów, komentarzy czy innych przydatnych narzędzi LEX. Dla naszego Zespołu zawsze kluczowe będzie posiadanie własnych newsów, które są potem świetnie czytane. Tak jak ostatnio np. tekst o gminach, które nadal korzystają z królewskich serwitutów czy artykuł o pierwszym postanowieniu dotyczącym Facebooka, w którym sąd nakazał platformie przywrócenie profilu partii politycznej, w tym m.in. „oddania” jej lajków.

Wierzymy, że Moje Prawo.pl ułatwi Czytelnikom życie i pracę.
Każdy z członków naszego Zespołu, tworząc na co dzień serwis, myśli o nim: „moje” Prawo.pl.
Cieszymy się wiedząc, że myśli tak o nas również wielu użytkowników serwisu. Od dziś Moje Prawo.pl stało się specjalną funkcjonalnością, przyjazną właśnie dla naszych Czytelników. 


Cieszymy się, że są Państwo z nami już 4 lata!

Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi dotyczące działania tej nowej funkcjonalności.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Prawo.pl

Załóż bezpłatne konto na Moje Prawo.pl i zyskaj unikalne funkcjonalności >>