Zwolnione zostały stanowiska prokuratora Prokuratury Okręgowej w Częstochowie, prokuratora Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim, prokuratora Prokuratury Okręgowej w Legnicy, prokuratora Prokuratury Okręgowej w Szczecinie (2 stanowiska), prokuratora Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Będzinie, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Chorzowie, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Głogowie, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Koszalinie, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Legnicy, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Łasku, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Miastku, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Nowym Mieście Lubawskim, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Piotrkowie Trybunalskim, prokuratora Prokuratury Rejonowej Poznań-Wilda w Poznaniu, prokuratora Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów w Warszawie.
Ponadto, utworzono stanowisko prokuratora Prokuratury Apelacyjnej w Szczecinie, prokuratora Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Białej Podlaskiej (2 stanowiska), prokuratora Prokuratury Rejonowej w Chełmie, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Garwolinie, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Kraśniku, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Łukowie (2 stanowiska), prokuratora Prokuratury Rejonowej w Mińsku Mazowieckim, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Opolu Lubelskim, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Ostrowcu Świętokrzyskim (2 stanowiska), prokuratora Prokuratury Rejonowej w Rykach (2 stanowiska), prokuratora Prokuratury Rejonowej w Siedlcach, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Skarżysku-Kamiennej, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Świeciu, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Węgrowie, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Żyrardowie.

Informacje pochodzą z obwieszczenia Prokuratora Generalnego z dnia 16 września 2011 r. o wolnych stanowiskach prokuratorskich (M.P. z dnia 13 października 2011 r. Nr 91, poz. 947).

Artykuł pochodzi z programu System Informacji Prawnej LEX on-line