Zwolnione zostały stanowiska prokuratora Prokuratury Rejonowej w Nakle n. Notecią, prokuratora Prokuratury Rejonowej Sosnowiec-Południe w Sosnowcu oraz prokuratora Prokuratury Rejonowej w Żarach.
Ponadto utworzono stanowiska prokuratora Prokuratury Okręgowej w Sieradzu, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Braniewie, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Lipnie, prokuratora Prokuratury Rejonowej Łódź-Śródmieście w Łodzi (2 stanowiska), prokuratora Prokuratury Rejonowej Olsztyn-Północ w Olsztynie (2 stanowiska), prokuratora Prokuratury Rejonowej Poznań-Grunwald w Poznaniu, prokuratora Prokuratury Rejonowej Radom-Zachód w Radomiu, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Świebodzinie, prokuratora Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów w Warszawie, prokuratora Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie, prokuratora Prokuratury Rejonowej Warszawa-Żoliborz w Warszawie oraz prokuratora Prokuratury Rejonowej w Wejherowie.
Informacje pochodzą z obwieszczenia Prokuratora Generalnego z dnia 5 lipca 2011 r. o wolnych stanowiskach prokuratorskich (Monitor Polski z dnia 20 lipca 2011 r., Nr 67, poz. 666).

Artykuł pochodzi z programu System Informacji Prawnej LEX on-line