SkutecznyAdwokat.pl  to znak zaufania klientów. Wśród ostatnich wpisów na portalu www.skutecznyprawnik.pl, który rozpisał plebiscyt przeważają odniesienia do prowadzonych przez Marcina KOMOROWSKIEGO spraw, zwłaszcza rodzinnych: „kancelaria warta każdej wydanej złotówki. Solidni i rzetelni. Moim zdaniem, to sprawdzeni fachowcy. W przypadku mojej sprawy - duży profesjonalizm”; „Moja sprawa dotyczyła prawa rodzinnego. Była zawiła i niejasna. Adwokat wykazał się dużą cierpliwością i zaangażowaniem. Problem z pozoru nie do rozwiązania, z pomocą tej kancelarii zakończył się pomyślnym dla mnie rozstrzygnięciem. Bardzo polecam”; „Pan Marcin Komorowski prowadził moja sprawę rozwodową. Rozwiał wiele wątpliwości jakie miałam w trakcie pozwu. Podszedł do sprawy skutecznie i etycznie. Moja sprawa nie należała do najłatwiejszych, jednak Acta Vera stanęła na wysokości zadania. Polecam te kancelarię”.
Mec. Ludwik SKURZAK został natomiast Prawnikiem Roku Podkarpacia. Prawnik skuteczny musi być przede wszystkim człowiekiem konkretnym.
Ważne też, aby Skuteczny Adwokat posiadał wyobraźnię prawniczą – rzecz szalenie rzadko dziś spotykaną, a więc by nie tylko biernie odnosił się do istniejącego systemu legislacyjnego, ale także miał wizję jak go zmienić dla dobra wszystkich „prawobiorców”. Takie właśnie wyjątkowe, a wybitne cechy charakteryzują Ludwika Skurzaka. Zakres zainteresowań naszego Laureata jest tak szeroki, jak Jego kompetencje. Obejmuje m.in. szereg zagadnień związanych z funkcjonowaniem administracji i samorządów – a pomoc obywatelowi samotnemu i zagubionemu wobec biurokratycznego molocha jest przecież ważnym elementem misji prawniczej. Jednak walka o lepszą administrację – i o lepsze prawo nie wyczerpuje aktywności Pana Mecenasa, dzięki czemu Jego Klienci mogą zyskać kompleksową opiekę prawną we wszystkich kwestiach, w jakich zwrócą się do tyczyńskiej Kancelarii.
Zdaniem klientów, mec. Skurzaka wyróżnia encyklopedyczna wiedza, rzeczowość, umiejętność dostrzeżenia w natłoku pism, wyjaśnień i tłumaczeń tego jednego szczegółu, pozwalającego ostatecznie Skutecznie poprowadzić – i finalnie błyskotliwie wygrać daną sprawę.
Warto przypomnieć, że Wydawnictwo Wolters Kluwer jest partnerem tego konkursu.

Źródło: skutecznyadwokat.pl