Stanisław Żemojtel jest związany z kancelarią od 2006 roku. Specjalizuje się w postępowaniach sądowych, administracyjnych i arbitrażowych. W ostatnich latach prowadził wiele głośnych sporów związanych z inwestycjami infrastrukturalnymi. Posiada szczególne doświadczenie w doradztwie dla wiodących spółek z sektora telekomunikacyjnego, budowlanego i energetycznego. Reprezentował klientów w licznych postępowaniach przed Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz arbitrażach.  

Stanisław Żemojtel był zaangażowany w większość sporów, które dotychczas prowadził jego poprzednik. – Daje to gwarancję, że sprawy naszych klientów przejdą płynnie w zaufane ręce – mówi Krzysztof Wierzbowski, partner zarządzający Wierzbowski Eversheds Sutherland.

Stanisła Żemojtel

– Mecenas Żemojtel dał się nam poznać jako doskonały procesualista. Ma na swoim koncie spektakularne sukcesy w znaczących, często głośnych sporach prowadzonych na rzecz naszych kluczowych klientów. Wielokrotnie miałem przyjemność z nim pracować i osobiście przekonać się o jego wyjątkowych kompetencjach zawodowych. Klienci cenią go przede wszystkim za to, że jest świetnym strategiem, doceniają też jego kreatywność i wrodzoną siłę spokoju – dodaje Krzysztof Wierzbowski.

W 2017 roku Stanisław Żemojtel został rekomendowany przez informator Legal 500 jako Next generation lawyer.

Konkurencyjność kancelarii prawnych
Marek Gnusowski
  • rzetelna i aktualna wiedza
  • darmowa wysyłka od 50 zł