Tytuł "Innowacyjny Dyrektor Działu PRawnego otrzymał Waldemar Koper za zbudowanie oraz wprowadzenie do użytku innowacyjnego systemu zawierania umów w Kompanii Piwowarskiej.
Wyróżnienie w konkursi Innowacyjna Kancelaria otrzymała kancelaria Fortak&Karasiński Radcowie Prawni sp.p. za wdrożenie projektu MEDIALEX, czyli prawo dla mediów. Za wdrożenie kompleksowej strategii budowania wizerunku i obecności Kancelarii w Internecie. 
 Polegało to na wykorzystaniu mediów społecznościowych i stowrzeniu blogów tematycznych.

Opis projektu
Oto opis zwycięskiego projektu:
Opracowanie i wdrożenie kompleksowej strategii budowania wizerunku i obecności Kancelarii w Internecie: z wykorzystaniem mediów społecznościowych i stworzeniem blogów tematycznych – IPwSieci.pl i EuroZamowienia.pl.
Social media
W ramach social media stworzono kanały, zlinkowano je ze sobą i dodatkowo połączono z blogami, tworząc platformę interaktywnej komunikacji zewnętrznej, w tym z obecnymi i potencjalnymi klientami: Tweeter (http://twitter.com/#!/EvershedsPoland ) –  krótkie informacje, odsyłając do pełnej treści na stronie internetowej lub blogach; LinkedIn (http://www.linkedin.com/compan  /38201?trk=tyah ) – informacje o blogach i wydarzeniach (np. webinariach); YouTube (http://www.youtube.com/user/WierzbowskiEversheds?ob=0&feature=results_main )
Udostępniono nagrania webinariów, od uruchomienia kanału w październiku 2011 r. obejrzało je już 442 internautów.
Na blogach prawnicy Kancelarii dzielą się praktyczną wiedzą i przemyśleniami na temat przepisów prawa oraz orzeczeń. Dzięki opcji komentowania wpisów prowadzą aktywny dialog
z internautami.

Nowoczesne blogi
 Blog IPwSieci.pl stał się dla  punktem wyjścia do organizacji 2 webinariów, nt. naruszeń prawa w Internecie, do udziału w których zaproszono ekspertów w dziedzinie ochrony danych osobowych, m.in. GIODO. W trakcie prezentacji i dyskusji uczestnicy zadawali pytania, na które odpowiadano na żywo lub na blogu. Na IPwSieci.pl dostępne są materiały omawiane w trakcie prezentacji, wnioski oraz linki do nagrań.

Źródło; e-kirp