Jego działania - jak poinformowano - będą koncentrowały się na wzmacnianiu struktury Deloitte Legal w regionie oraz zacieśnianiu współpracy regionalnych zespołów. Celem jest jak najpełniejsze wykorzystania ich wiedzy i doświadczenia oraz wzmocnienia, wizerunku Deloitte Legal jako kancelarii prawnej pierwszego wyboru dla klientów i talentów w regionie.

Ekspert i na polskim rynku

Ronald Given - jak informuje kancelaria - odniósł szereg sukcesów na najistotniejszych rynkach, w tym w Polsce. - Jego przejście do zespołu Deloitte Legal wzmacnia jego szeregi i zapewnia nowy bodziec dla świadczonych usług. Jego znajomość regionu pozwoli mu łatwo wejść w nową rolę. Będzie to korzyść dla całej firmy i naszych klientów – mówi Krzysztof Moczulski, Partner Zarządzający Działem Doradztwa Podatkowego i Prawnego Deloitte w Europie Środkowej.

Deloitte Legal to jedna z największych kancelarii prawnych w Europie Środkowej. Świadczy kompleksowe usługi związane z prawem handlowym. Kancelaria regularnie powiększa zespół, zatrudniając doradców prawnych i prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa. 

 


– Nie zamierzamy na tym poprzestać. Naszym celem jest to, aby stać się kancelarią prawną pierwszego wyboru w Europie Środkowej – mówi Jan Spáčil, Lider Deloitte Legal w Europie Środkowej.

Ronald Given dołączył do Deloitte Legal z wiedeńskiej kancelarii Wolf Theiss, w której przez ponad dziesięć lat zajmował się prawem handlowym w Europie Środkowej oraz zarządzał biurami w Zagrzebiu, Pradze, Kijowie i Warszawie. Większość 2019 r. spędził w Chicago jako przedstawiciel kancelarii w Stanach Zjednoczonych. Wcześniej pełnił stanowisko głównego radcy Argo Group, międzynarodowej ubezpieczeniowej spółki holdingowej, notowanej na giełdzie papierów wartościowych. Given posiada również trzydziestoletnie doświadczenie w roli partnera Mayer Brown ds. korporacji i bankowości, w której skupiał się na kwestiach związanych z Azją, Europą i technologiami.