To pierwsza Astra od momentu przedłużenia loterii. Do wygrania dla uczestników loterii paragonowej pozostało jeszcze pięć takich aut, 2 Ople Insignia jako nagrody specjalne za paragony branżowe, a także 35 iPadów Air2 i 30 Notebooków Lenovo. Do tej pory odbyło się 26 losowań, w których rozlosowano 162 nagrody: 13 Opli Astra, 4 Ople Insignie, 91 iPadów Air 2 i 78 notebooków Lenovo ThinkPad.

Aby wziąć udział w loterii paragonowej wystarczy mieć 18 lat, kupić towar lub usługę za minimum 10 zł, a otrzymany paragon fiskalny zarejestrować na stronie loterii lub poprzez specjalną aplikację. Na nagrodę specjalną (Opla Insignię) mogą liczyć ci uczestnicy loterii, którzy rejestrują paragony z aktualnie premiowanych branż. Do końca roku taką branżą jest działalność taksówek osobowych, a od stycznia do marca 2017 r. – branża paliwowa.

Do 10 grudnia w ramach loterii paragonowej zarejestrowano łącznie ponad 120 mln zgłoszeń, w tym ponad 150 tys. przez uruchomioną 23 listopada aplikację mobilną. jest oznaczona logo loterii, można ją pobrać z Google Play albo App Store.

Dowiedz się więcej z książki
Kasy fiskalne w 2015 i 2016 r. Pytania i odpowiedzi
  • rzetelna i aktualna wiedza
  • darmowa wysyłka od 50 zł