Produkt przeznaczony jest dla osób, które w związku z wykonywaną profesją potrzebują pogłębionej analizy prawa podatkowego, znajomości stanowiska sądów administracyjnych i organów podatkowych i szybkich rozwiązań praktycznych problemów - dla doradców podatkowych, biegłych rewidentów, księgowych, czy pracowników organów skarbowych.

Lex Biblioteka Podatkowa oferuje w jednym miejscu około 180 komentarzy, leksykonów, praktycznych poradników i monografii w wersjach elektronicznych. Są to najważniejsze publikacje podatkowe, w tym liczne bestsellery renomowanych autorów. Książki składające się na system są poindeksowane tematycznie, łatwe w przeszukiwaniu, z możliwością kopiowania i drukowania. Ich autorzy to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach: profesorowie, sędziowie i praktycy.

Program LEX Biblioteka Podatkowa zawiera ponadto elektroniczne wydanie najbardziej znanego czasopisma poświęconego tematyce podatkowej - miesięcznika Przegląd Podatkowy (numery od 2010 r.). Użytkownicy systemu mogą znaleźć w nim również informacje o nadchodzących szkoleniach, konferencjach oraz seminariach.

Baza LEX Biblioteka Podatkowa na bieżąco uzupełniana jest o nowości wydawnicze, a zatem jej zasoby powiększają się wraz z pojawianiem się na rynku każdej nowej publikacji branżowej (około 25 nowych tytułów rocznie).

  Program Lex Biblioteka Podatkowa można zamówić w księgarni internetowej Profinfo >>